Virtuvė su sala: dizaino ypatybės, interjero ir spalvų pasirinkimas, planavimo tipai (80 nuotraukų)

Sala, esanti virtuvės širdyje, vadinama daugiafunkciniu stalu su darbiniu paviršiumi ir įmontuotais prietaisais. Dažniausiai jis įrengtas virtuvėse su dideliu plotu ir padeda patogiai naudoti darbo vietą. Šis interjero elementas puikiai tinka bet kokio stiliaus virtuvėje.

Virtuvės dizainas su sala ir jo pagrindinės savybės

Pagal salą galite idealiai organizuoti virtuvės erdvę, kad ji būtų funkcionalesnė ir patogesnė. Naudokite šį dizainą gali būti tiek kaip darbinis paviršius, tiek kaip baro stovas. Virtuvės sala puikiai tinka virimui.

Tai yra patogus darbo trikampis - šeimininkė nereikia bėgti aplink kambarį, ji gali gauti maisto iš šaldytuvo, nuplauti, įdėti į salą ir supjaustyti, tada iš karto išsiųsti ją į indą ir įdėti ją į viryklę. Tuo pačiu metu ji visada išlieka vienoje vietoje ir neapsiriboja virtuve.

Virtuvėje salone galite išsirinkti įvairius buitinius prietaisus, kuriuos galite pasirinkti - kriauklę, indaplovę, viryklę, orkaitę ir kt. Tokiu būdu galite organizuoti patį patogiausią erdvę. Virtuvės sala taip pat gali tarnauti kaip valgomojo stalas, taupydama erdvę kambaryje. Jums tiesiog reikia surengti aplinkui specialų baro išmatą ir suteikti patogią vietą kojoms.

Patarimai! Virtuvėje esanti sala turi būti tokioje vietoje, kad jos darbo zona būtų virtuvės zonoje, o valgomojo zona yra tam tikra dalimi tarp valgomojo zonos ir virimo zonos.

Kokį stilių pasirinkti

Klasikinis interjeras - tai puiki galimybė įrengti virtuvę saloje. Klasikos visada išlieka svarbios ir niekada neišnyksta. Salė, pagaminta iš medžio, puikiai tinka tokiai interjerai. Svarbu, kad kambarys būtų pakankamai erdvus.

1

Dizaineriai pataria laikytis tam tikrų pagrindinių principų kuriant tokį interjerą:

  • Negalima eksperimentuoti su spalvų paletėmis - lubos turėtų būti balti, jei pageidaujama, jie gali būti dekoruoti dekoratyvine rozetė centre arba tinkas.
  • Norėdami papuošti sienas, turėtumėte pasirinkti medžiagas šviesiai smėlio atspalvių. Pageidautina, kad sienos būtų monofoninės.
  • Klasikinėje virtuvėje nereikia įdėti parketo ar medinių grindų, nes tai bus nepraktiška ir brangi. Galite naudoti aukštos kokybės plyteles ar porceliano plyteles. Tuo pačiu metu grindų spalvų schema turi atitikti bendrą stiliaus stilių.
  • Norėdami sukurti realų klasikinį interjerą virtuvėje, turėtų būti įrengti baldai iš kieto medžio tamsių atspalvių. Jis neturėtų būti pretenzingas, paprastos formos yra sveikintinos. Tiksliai to paties stiliaus, sala pati turi būti įvykdyta. Didžiulė interjero daiktų kaina yra kompensuojama dėl puikios kokybės ir ilgo tarnavimo.
  • Durys ir langai gali būti išlenkti ar stačiakampio formos. Rekomenduojama jas gaminti iš natūralios medienos.
  • Lubų viduryje, tiesiai virš salos, vienu metu tarnaujančiu kaip pietų stalas, jums reikia pastatyti prabangų liustą su lempos, stilizuotos žvakėmis ir kaltiniai daiktai.
  • Papuošti sienas gali būti keletas garsių menininkų natiurmortų reprodukcijų.

Provanso stiliaus interjeras - ši virtuvė yra labai ypatinga, labai paprastas ir jaukus. Šio stiliaus bruožai: sienos su grubiu apdaila, seni baldai šviesios spalvos, gėlių raštai, lengvi tekstilė.

Saloje, įsikūrusiame kambario viduryje, gali tapti tikra Provanso stiliaus virtuvės akimirka. Ji turėtų būti pagaminta iš medžio (arba dirbtinių jo imitacinių medžiagų), dažytos baltos spalvos ar vienoje iš pastelinių atspalvių.

Turėtų būti atsisakyta naudoti tamsias spalvas. Būtina, kad sienų danga atrodytų šiek tiek neatsargiai. Idealiai - tiesiog naudokite tinką, tada nulenkite sienas. Tiksliai taip pat galite pjauti lubas. Norėdami sutvarkyti grindis rekomenduojama naudoti grubus medines lentas arba plyteles.

Provanso stiliaus baldus galima gaminti tik iš natūralios medienos (jos stilius turi visiškai sutampa su salos stiliumi). Didžiulį vaidmenį kuriant šį interjerą vaidina daugybė dekoratyvinių smulkmenų: molinių puodų, keraminių figūrėlių, vynuogių krepšelio, maišelių su prieskoniais ir daug daugiau.

Ne mažiau svarbu yra tekstilė ant koneso - ji turėtų būti šviesa ir šviesa. Saloje galite pastatyti viryklę ir orkaitę. Puikus šio dizaino ornamentas bus suklastotas daiktas.

Interjeras aukštųjų technologijų stiliumi - ji turėtų apimti aiškias griežtas linijas, geometrines formas, sudėtingus dizainus. Koncentruojančių spalvų naudojimas yra sveikintinas. Į kambarį turi būti būtinas baldų kiekis, virtuvė neturėtų atrodyti netvarkinga.

Aukštųjų technologijų interjere dominuoja dirbtinės ir aukštųjų technologijų medžiagos: plastikas, metalas, stiklas, betonas. Jie gali būti derinami, sukuriant kietą ir griežtą virtuvinį dizainą. Aukštosios technologijos stiliaus virtuvėje esanti sala turėtų būti labiausiai technologinė ir funkcinė.

Kviečiame naudoti chromuotus metalinius paviršius iš juodo, pilko ir sidabro tonų. Built-in buitiniai prietaisai turėtų būti moderniausi.

Interjeras minimalizmo stiliumi - jam būdingas minimalus baldų kiekis. Visi virtuvėje esantys daiktai turi būti griežti ir glausti, o svarbiausia - jie turi būti nedideli. Saloje šiuo atveju puikiai tinka organizuoti darbo erdvę. Šiame interjere vienu metu gali būti ne daugiau kaip trys skirtingi atspalviai - minkšti, prislopinti, pagrindiniai.

Leidžiama naudoti nedidelius ryškių tonų indus. Taip pat svarbu organizuoti teisingą apšvietimą - tiek natūralų, tiek dirbtinį. Šviesa turėtų būti daug, ypač saloje, tamsesnėse vietose tokioje patalpoje nėra vietos. Apdailos metu turėtų būti naudojamos natūralios ir sintetinės medžiagos.

Tai geriau padaryti lubų apšvietimą. Būtina, kad virtuvėje dominuotų matinių paviršių. Taip pat reikia pasirinkti daugiafunkcinius ir griežtus baldus, kurie suderins salą su įmontuotais prietaisais. Truputį, norint atgaivinti virtuvę, bus naudojami neįprasti dekoratyviniai daiktai: originalios formos liustra, neįprasta vaza kampe, unikalus vaisių padėtis.

Loft stiliaus interjeras - jis puikiai derinamas su tokiu interjero objektu, kaip sala. Pasirinkus tokios virtuvės baldus, rekomenduojame pirmenybę teikti lakoniškų formų lakuotais ir nepermatomiais fasadais. Tokias medžiagas taip pat verta naudoti organizuojant virtuvės salą.

Kalbant apie kambario spalvų schemą, palankiai vertinamas šviesiai pilkų ir baltųjų tonų naudojimas bei metalinės spalvos. Puikiai tinka interjerui palėpės stiliaus grubiais mediniais fasadais. Garsiai atrodys lengvi metaliniai baldai, pagaminti iš lentynų ir pieštukų dėklų.

Lango stiliaus virtuvė tinka naujam, putojančio chromo komplektui bei seniems mediniams baldams. Saloje gali būti arba ultramodernus, arba sąmoningai neapdorotus, dekoruotus paprastomis plytelėmis ar medinėmis lentomis. Geriausias gama spalvų paletė yra tamsi, apsimeta.

Spintelės stiliaus virtuvės spalvų schemą lemia šalti atspalviai - balta, pilka, plyta, terakota, smėlio spalvos. Lubos turėtų būti baltos arba paliktos betono pilkos plokštės be apdailos. Dėl lubų dekoro galite naudoti neapdorotus medinius sijos.

Sienų dekoravimas - parodyti vaizduotę. Šios interjero mūrinės sienos atrodys labai stilingai. Langų tekstilė negali būti naudojama, tačiau ilgi tamsūs ir sunkūs užuolaidos gali dekoruoti didelį panoraminį virtuvinį langą mansardos stiliumi.

Spalvų pasirinkimas

Balta virtuvės sala - puikiai tinka klasikiniam interjerui ir harmoningai atrodys virtuvėse, pagaminta Provanso, šalies, čebo-šoko, Viduržemio jūros. Norėdami sutvarkyti tokią struktūrą, pageidautina naudoti medžiagas, tokias kaip mediena, obliuotos plytos, keraminės plytelės.

Juodosios virtuvės sala - šis dizainas taps virtuvės apdaila, pagaminta aukštųjų technologijų, minimalizmo, artdeko, palėpės stiliaus. Kaip apdailos medžiagos, reikia naudoti chromo ir matinio metalo paviršius, porcelianinę plytelę, grūdintą stiklą.

Brown Kitchen Island - bus ideali interjero dalis, pagaminta klasikiniu, kaimišku stiliumi, taip pat šalies stiliaus. Geriausia medžiaga tokios struktūros montavimui yra natūralus medis. Jei reikia, jį galima pakeisti MDF ar medienos drožlių plokštėmis.

Virtuvės salos derinys su skirtingais planavimo būdais

Kampinis išdėstymas - Tokio tipo išdėstymas puikiai tinka virtuvinės salos vietai. Net jei virtuvė yra vidutinio dydžio, joje bus pakankamai laisvos vietos. Siekiant sutaupyti vietos, rekomenduojama tuo pačiu metu naudoti salą ir kaip darbo paviršių su įmontuotais prietaisais, ir kaip valgomojo zona, įrengti ją iš priešingos salos pusės.

Tiesioginis planavimas - Jei pasirinksite visus virtuvinius modulius išilgai dviejų priešingų sienų, tada viduryje visiškai įmanoma įdiegti salą su įmontuotais prietaisais. Svarbiausia, kad virtuvė yra pakankamai erdvi. Ši parinktis tinka virtuvė-valgomasis. Tokiu atveju saloje gali būti dedamas korpusas, o šaldytuvas ir viryklė turi būti sumontuoti pagrindiniame įrenginyje.

U formos išdėstymas - Norėdami realizuoti šią salos idėją, virtuvė pati turi būti labai erdvi, o pats salos modulis yra kompaktiškas. Paprastai tokie interjero dizaino variantai yra naudojami dideliuose šalies namuose.

Mažoji virtuvė - tokia prielaida yra labiausiai netinkama salos moduliui pateikti. Tačiau, jei jūs tikrai norite tai padaryti, turite pasirinkti labiausiai kompaktišką stačiakampio formos dizainą. Svarbi sąlyga - ją reikės naudoti kaip valgomojo staliuką.

Didelė virtuvė - rasti salos vietą tokioje vietoje nebus sunku. Šis dizainas gali būti bet kokios formos: kvadratas, apvalus, stačiakampis, ovalas. Ji turėtų būti arba kambario centre, arba netoli darbo vietos. Didžiojoje virtuvėje įrengta salė padės padidinti jo funkcionalumą ir padaryti kepimo procesą daug patogesni.

Virtuvė-svetainė - sala puikiai tilptų į panašią interjerą. Jis gali būti tam tikra atskyrimo priemonė tarp gyvenamosios patalpos zonos ir pačios virtuvės zonos. Jo dizainas turėtų būti pakankamai didelis. Tokioje saloje galite organizuoti orkaitę, kriauklę, indaplovę. Sala pati gali būti naudojama kaip baro baras ir valgomojo stalas.

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

26 − = 21

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:
map