Kaip pasirinkti kompiuterio kėdę: įrenginį, charakteristikas

Kaip pasirinkti kompiuterio kėdę: įrenginį, charakteristikas

Šiuolaikinio gyvenimo realybė verčia mus praleisti daug laiko prie kompiuterio. Norint dirbti buvo patogus, jums reikia sėdėti ant specialios kėdės. Biuro kėdės išdėstymas skiriasi nuo kėdės, skirtos poilsiui. Jis yra suprojektuotas taip, kad būtų išvengta neigiamo poveikio sveikatai dėl ilgo sėdėjimo vienoje padėtyje.

Sėdėdamas ant reguliaraus fotelio, kaklas pradeda prakaituoti, yra nugaros, nugaros skausmai, prasideda galvos skausmas, greitai atsiranda nuovargis. Viską galima išvengti, jei pasirinksite tinkamą kompiuterio kėdutę savo darbui. 

Eksperimentai gydytojai įrodė, kad patogi biuro kėdė padidina našumą ir gerokai sumažina gerovės nusiskundimus.

Įrenginys

Mes visi esame skirtingi - skirtingas aukštis, svoris, veido spalva, taip pat skirtingos sveikatos būklės. Todėl svarbiausia biuro kėdės savybė yra jos galimybė pritaikyti kiekvienam asmeniui atskirai. Šiuo tikslu geros biuro kėdės turi keletą pakeitimų, kurie padeda "pritaikyti" jų parametrus ir padaryti darbą kuo patogesnį.

biuro kėdės surinkimas

Sėdynė

Visų pirma atkreipkite dėmesį į formą. Idealiu atveju neturėtų būti aštrių kampų. Medžiaga yra taip pat svarbi, ji turi "kvėpuoti", būti lengvai pralaidi garui ir drėgmei, kad iš ilgėjančio sėdėjimo jis "prakaituotų".

Sėdynėms yra keletas variantų pritaikymui.

  • Visų pirma, tai yra galimybė pakeisti savo aukštį, kad kėdė būtų pritaikyta augimui.
  • Kitas svarbus koregavimas yra gylis.
  • Būtina sugebėti stumti sėdynę į priekį arba stumti ją atgal, užtikrinant, kad jis būtų 10 cm atstumu nuo kelio.
  • Kai kurios sėdynės suteikia galimybę reguliuoti sėdynių nuolydį, kuris taip pat gali būti svarbus tam tikroms figūros savybėms.
  • Papildomos funkcijos taip pat galimi, priklausomai nuo modelio. Ant sėdynės ir nugaros krašto paprastai būna šiek tiek sulėtėjęs. Tai yra labai funkcionalus papildymas, jis padeda išlaikyti normalią kraujotaką, skatina vienodą apkrovos paskirstymą nugaroje ir neleidžia slysti nuo sėdynės.

Kaip pasirinkti kompiuterio kėdę: biuro kėdės reguliavimas ir nustatymai

Gaslift

Šiuolaikinis biuro kėdės išdėstymas yra gana sudėtingas. Aukštis reguliuojamas su dujų liftu - balionu, pagamintu iš plieno, pripildyto inertinių dujų. Šis prietaisas leidžia tiksliai nustatyti norimą aukštį, be to, sugeria vertikalius apkrovimus.

Keleivio gedimas gali lengvai sulaužyti, todėl labai svarbu, kad jis būtų patikimas. Siekiant įvertinti kategorijų sistemos kokybę, patikimiausias yra ketvirtasis. Jūsų pasirinkta kėdė privalo atitikti visus techninius standartus ir reikalavimus, kad nebūtų padaryta žala.

Kaip pasirinkti kompiuterio kėdę: įrenginį, charakteristikas

Nugaros ir nugaros smegenys

Viena iš svarbiausių biuro kėdės charakteristikų - sugebėjimas reguliuoti atlošą. Tai yra būtina norint, kad stuburas būtų nuolat palaikomas, neatsižvelgiant į tai, kur dirbate labiausiai. Paprastai sėdynės atlošo kampas yra šiek tiek daugiau nei tiesus, tačiau jį reikia pasirinkti atskirai.

Be to, daugelis modelių turi galimybę koreguoti biuro kėdės gale esantį gylį, todėl šią funkciją galite perkelti arba stumti iš sėdynės atgal, kad ji nuolat palaikytų stuburą.

Juosmens srityje stuburo sluoksnis yra natūrali deformacija. Jei remtis ant nugaros visiškai tiesios nugaros, deformacija bus ištiesinta ir nervai išeinant stuburą - suimtą, todėl neigiamų pasekmių sveikatai.

Todėl daugelyje šiuolaikinių biuro kėdžių modelių naudojami specialūs voleliai, panašūs į mažą pagalvę, juos uždedant apatinėje nugaros pusėje. Šis ritinys turėtų galėti judėti aukštyn ir žemyn taip, kad jį būtų galima išdėstyti tiesiai priešais juosmenį.

Atgal ir nugarka biuro kėdėje

Galvos atrama

Jei norite pasirinkti kompiuterio kėdutę, kurioje nenusilepsite kaklo, ir yra galvos skausmas, atkreipkite dėmesį į galvos atramą. Šis naudingas prietaisas sušvelnina stresą iš peties diržo kaklo ir raumenų, tačiau, kad jis veiktų veiksmingai, jis turi reguliuoti ir aukštį, ir nuolydžio kampą.Galvos atrama biuro kėdėje

Mechanizmai

Kai kuriuose kėdtuose yra papildomų mechanizmų, kurie iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti nereikalingi, tačiau iš tiesų labai padidina patogumą ilgai sėdėti prie stalo.

Biuro kėdės charakteristikos

Rocking

Be atlošo pakreipimo mechanizmo, kuris leidžia jums nukreipti jį atgal, tam tikru momentu atsipalaiduoti ir atsipalaiduoti, kai kuriuose modeliuose yra sukimo mechanizmas. Tai padeda truputį ištiesti nugarą, sumažinti įtampą.

Vibracija yra įmanoma dėl to, kad atlošo ašis nukreipta į priekį, atsižvelgiant į kėdės centrą, todėl galite šiek tiek pasukti, nesukeldami kojų iš grindų ir nekelkite savo kelio.

Mechanizmas yra skirtas nuo 50 kg posėdyje svorio, bet ne daugiau kaip 120. Kai pastaraisiais modelių papildomai įdėti laiko nustatymo mechanizmą keisti padėtį ir atgal, ir atgal, priklausomai nuo laikysenos ir atsižvelgiant į posėdžio svorį. Jei nukreipiate sėdynę atlošus, sėdynė eina šiek tiek į priekį.

Stuburinis sėdėdamas ant biuro kėdės

Kryžius

biuro kėdės kryžiusSudėtingoje biuro kėdės patalpoje svarbiausia yra kryžius. Tai didžiausia našta. Todėl medžiaga, iš kurios ji pagaminta, turi būti aukštos kokybės ir patvarios. Būtinai atkreipkite dėmesį į tai perkant.

Ratai

biuro kėdės ratukasŠis struktūrinis elementas taip pat turi didelių apkrovų, todėl ratai turi būti stiprūs. Tačiau yra ir dar vienas reikalavimas: medžiaga, iš kurios jie gaminami, neturėtų palikti pėdsakų ant grindų, tuo pačiu metu ji turėtų gerai nuslysti, kad nebūtų trukdoma judėti.

Idealiai tinka neolono ratams, poliuretanui ir polipropilenui gaminti. Tarptautinis GS sertifikatas gaminamas ritinėliais, turinčiais savarankiškai užfiksuotą sistemą. Kai kuriuose modeliuose įrengiami sustojimai, kad būtų išvengta spontaniško atlošo.

Porankiai

biuro kėdės porankiaiKitas svarbus biuro kėdės bruožas - porankiai. Jie paima rankų svorį, leis jiems pailsėti ant alkūnių, o ne iškrauti kaklo stuburą ir visą stubutę apskritai.

Reikia suprasti, kad tik tie rankovai, kurie jums tinka aukštyje, gali atlikti šią užduotį, todėl jie turi turėti aukščio ir atstumo reguliavimą. Kad parama būtų veiksminga, ginklai, išsikrovę ant porankių, turėtų būti maždaug lygiu darbinio paviršiaus stalui.

Tinkinti

Tinkamos kompiuterio kėdės pasirinkimas yra pusė mūšio. Antroji, ne mažiau svarbi pusė - tai nustatyti. Prieš pirkdami atidžiai išmoksite ne tik produkto sertifikatus, bet ir konkretaus pasirinkto modelio galimybes, jo koregavimą. Būtinai sėdėkite ir stenkitės patikslinti.

Nustatykite šias parinktis:

  • Sėdynės ir atlošo esantis kampas turi būti šiek tiek daugiau nei 90 laipsnių.
  • Aukštis turėtų būti toks, kad rankos, sulenktos alkūnėmis, stovėtų ant stalo stačiu kampu, o kojos būtų tvirtai grindyse, kampas tarp nugaros ir šlaunų yra 90 laipsnių.
  • Kelių galinė dalis neturėtų liesti sėdynės krašto, jei taip atsitinka - sureguliuokite sėdynės gylį.
  • Nustatykite juosmens ratuką norimu aukščiu, kad stuburas būtų S formos.
  • Pakreipkite sukimo mechanizmą pagal savo svorį.

Visi šie nustatymai padės jums likti sveiki ir dirbti.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

1 + 6 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map